Про нас


Наша команда професіоналів прагне вивести ресторанний бізнес на новий рівень і допомогти сформувати високу культуру громадського харчування. Ми працюємо так, щоб отримані знання, досвід і фахівці працювали на Вас довгі роки, приносячи ефективність і задоволення від роботи.

Наші цілі:

  • Впровадження в ресторанному бізнесы найпрогресивніших управлінських методик і сучасного обладнання, популяризація незвичайних ідей і модних гастрономічних новинок.
  • Підвищення кваліфікації співробітників ресторанів і якості сервісу у всій сфері гостинності та харчування.
  • Підвищення престижу і довіри до українських ресторанів та їх співробітників
  • Просування України в світові лідери на мапі гастрономічного туризму, а також демонстрація всьому світу українських досягнень у високій кухні.

Наші переваги:

  • Наші співробітники та викладачі - це кращі професіонали в сфері HoReCa, які передадуть Вам свої знання і найвищі світові стандарти. Багаторічний практичний досвід в сфері HoReCa і висока якість викладання наших фахівців допоможуть Вам стати кращими у Вашій професії і з легкістю застосовувати останні тенденції.
  • Наша компанія вигідно відрізняється комплексним системним підходом, широким спектром послуг, гнучкістю і оперативністю у вирішенні бізнес-завдань наших клієнтів. Побудова і розвиток довгострокових ділових відносин з клієнтами для нашої компанії є пріоритетом. Велика кількість постійних клієнтів - це найвища оцінка нашої діяльності.
  • Співпраця з державними та громадськими українськими і міжнародними організаціями дозволяє нам брати участь в розробці галузевих стандартів, профільних технічних регламентів і стратегій технічного врегулювання професійних проблем в сфері ресторанного господарства.

Досягнення

795

Проведено мастер-классів і тренінгів

2250

Видано сертифікатів

180

Закрито вакансій

252

Надано послуг консалтингу

Нам довіряють

Supermarkets


Restaurants


Hotels


Corporations


Наші партнери та кліенти

Як з ними зв'язатися